3 komentáře u “Gamifikace (video)

 1. Ahoj 🙂 ve videu oceňuji především screencasting aplikací, je super že je představuješ takhle dopodrobna a kdybych ty aplikace neznal tak by mě určitě zaujaly dost na to abych je sám vyzkoušel. Jinak nemám co vytknout

 2. Ahoj!
  Hned ze začátku musím pochválit projev. Tvůj hlas se příjemně poslouchá a je vidět, že Tě téma baví a vyznáš se v něm. Bohužel musím poznamenat, že první část videa, kdy vykládáš o Habitice na mě působíš trochu zmateně, to však ale vylepšuješ ve druhé části, kdy mluvíš o aplikaci Forest, kde působíš mnohem uvolněněji.
  Video společně s názornou ukázkou je velmi hezky názorné a tudíž pozorovatel může hned bez problému tyto aplikace použít. Mě osobně velmi zaujala Habitica a rád ji vyzkouším. Mrzí mne, že si nepřidala do videa podprahovou hudbu, ale těžko soudit, možná by to bylo spíše na škodu v tom, že by ta pozornost sledovatele z názorných ukázek spíše odpadla někam jinam.
  Takže palec nahoru! A těším se na případné další videa? 🙂
  P.s.: Začátek pobavil! 😀

 3. Pěkný den,
  jak komentuje Lukáš, máte opravdu příjemný projev. Děkuji za tip na Habiticu, tu jsem neznala. K videu mám pár výhrad. Je delší než bylo zadání, zvládnutí rozsahu patří také k úkolu. I bez ohledu na to je to popravdě dost podrobné. Omlouvám se, pokud přehlížím, ale jaké nejméně dva prvky ve videu využíváte?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek