Zkušenosti s Codecademy

Pro osvěžení si základů HTML jsem se rozhodla absolvovat i základní kurz, který Codecademy nabízí. Ověřila jsem si tak, že spoustu věcí, které jsem se kdysi učila, si ještě stále pamatuji a velmi rychle jsem se zorientovala. Přesto jsem se naučila i pár nových příkazů a pravidel. Například jsem doteď nevěděla, jak zaznačovat komentáře, které se nezobrazují v hotovém produktu.

Poté jsem se pustila do CSS a ačkoliv jsem i s ním kdysi pracovala, zjistila jsem, že zde jsem si zapamatovala opravdu jen naprosté základy. Jakmile přišlo k čemukoliv složitějšímu, nevybavovala jsem si. Ale rychle jsem se vše doučila. A jsem ráda, že jsem se konečně dozvěděla, jak to funguje s tags, classes a ids.

Celkově hodnotím svoji zkušenost s Codecademy jako velmi kladnou. S webem se mi dobře pracovalo, informace byly podávany srozumitelně, rychle jsem se učila. Nadruhou stranu ve chvíli, kdy už mi bylo předáváno více textu, začínala jsem tápat. Osobně bych uvítala kratší texty, nebo lepší práci s obrázky.

Každopádně jsem s Codecademy ještě neskončila a ráda bych pokračovala – alespoň dokud m inevyprší free verze. Chci se toho naučit co nejvíc, dokud můžu.

Příspěvek vytvořen 16

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek